SKU: RNB7047-KB7-53 UPC: 716736698151
List Price: L 7,670.00 HNL
促销价 L 863.00 HNL
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7047-KB7-53
SKU
RNB7047-KB7-53
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
53.0 mm