SKU: RNB8002-G-1ED-52 UPC: 716736697901
List Price: L 6,708.00 HNL
促销价 L 661.00 HNL
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8002-G-1ED-52
SKU
RNB8002-G-1ED-52
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm