SKU: SMGNJ-PRYCE-55 UPC: 715757465193
List Price: L 3,698.00 HNL
促销价 L 288.00 HNL
(92% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Pryce, Women's Opticals, SMGNJ-PRYCE-55
SKU
SMGNJ-PRYCE-55
Brand Name
Smith Optics
Collection
Pryce
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Dark Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm