SKU: FT1089-01C-60 UPC: 889214469526
List Price: L 15,888.00 HNL
促销价 L 3,452.00 HNL
(78% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 120.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Solange, Women's Sunglasses, FT1089-01C-60
SKU
FT1089-01C-60
Brand Name
Tom Ford
Collection
Solange
Features
Arm length
120.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm