SKU: BE1395D-1109-56 UPC: 8056262464847
(51% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Men's Opticals, BE1395D-1109-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BE1395D-1109-56
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Light Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Irregular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm