SKU: 45SCBLKBLKGRY-1
(7% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Movement: Automatic
  • Case Width: 45.0 mm
  • Water Resistance: 30 m (100 feet)
  • Features: Luminescent
Additional Features
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
45SCBLKBLKGRY-1
Brand Name
Franck Muller
Collection
Vanguard
Band
Band Colour
Grey
Band length
8.0 in
Band Material
Rubber
Band type
Strap
Band width
27.0 mm
Clasp
Deployment Clasp
Case
Case back
Closed
Case crystal
Sapphire Crystal Scratch Resistant
Case material
Titanium
Case shape
Barrel Tonneau
Case width
45.0 mm