SKU: V418520TOR UPC: 751286343243
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Women's Opticals, V418520TOR
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
V418520TOR
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm