SKU: DV2162-010-57 UPC: 195869950266
(41% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Endeavor, Men's Sunglasses, DV2162-010-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
DV2162-010-57
Brand Name
Nike
Collection
Endeavor
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Brown
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm