SKU: CH0049-XAE-50 UPC: 716736714394
(61% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Carolina Herrera, Women's Opticals, CH0049-XAE-50
SKU
CH0049-XAE-50
Brand Name
Carolina Herrera
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Burgundy Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm