SKU: EV0525-077-69 UPC: 192499491909
(35% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 69.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Skylon Ace, Unisex Sunglasses, EV0525-077-69
SKU
EV0525-077-69
Brand Name
Nike
Collection
Skylon Ace
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
Black Volt
Detailed lens color
Brown Green
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
69.0 mm