SKU: SPP080-55-700W UPC: 198218925809
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Unisex Sunglasses, SPP080-55-700W
SKU
SPP080-55-700W
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Silver
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Silver
Lens width
55.0 mm