SKU: RNB3023-ZI9-51 UPC: 716736864693
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3023-ZI9-51
SKU
RNB3023-ZI9-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Teal
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens width
51.0 mm