SKU: EV1125-104-69 UPC: 883412184816
List Price: Rp 1.427.000,00 IDR
促销价 Rp 759.000,00 IDR
(46% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 69.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Skylon Ace, Men's Sunglasses, EV1125-104-69
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV1125-104-69
Brand Name
Nike
Collection
Skylon Ace
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
White Grey
Detailed lens color
Blue
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
69.0 mm