SKU: RNB1056-S-09Q-57 UPC: 716736701264
List Price: Rp 4.484.000,00 IDR
促销价 Rp 757.000,00 IDR
(83% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1056-S-09Q-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1056-S-09Q-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Brown
Frame color
Frame material
Acetate
Frame shape
Browbar
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm