SKU: RNB7043-09Q-54 UPC: 716736428703
List Price: Rp 5.238.000,00 IDR
促销价 Rp 569.000,00 IDR
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7043-09Q-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB7043-09Q-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm