SKU: VPP019M530722 UPC: 190605357248
(50% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP019M530722
SKU
VPP019M530722
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm