SKU: RNB3056-G-06J-53 UPC: 827886036738
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3056-G-06J-53
SKU
RNB3056-G-06J-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gold Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm