SKU: RNB3066-ZI9-54 UPC: 716736855226
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3066-ZI9-54
SKU
RNB3066-ZI9-54
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Teal
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
54.0 mm