SKU: RNB3077-L7W-54 UPC: 197737044435
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3077-L7W-54
SKU
RNB3077-L7W-54
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Violet Brown Horn
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Butterfly
Lens width
54.0 mm