SKU: RNB3079-G-S1F-53 UPC: 197737044848
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3079-G-S1F-53
SKU
RNB3079-G-S1F-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Copper Green
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens width
53.0 mm