SKU: VTU023520627 UPC: 751286354072
(48% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU023520627
SKU
VTU023520627
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
52.0 mm