SKU: VTU517-520WTP UPC: 751286365375
(48% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU517-520WTP
SKU
VTU517-520WTP
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens width
52.0 mm