SKU: HC8232-551011-56 UPC: 725125989282
(47% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Coach, Fashion, Women's Sunglasses, HC8232-551011-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
HC8232-551011-56
Brand Name
Coach
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Dark Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm