SKU: K546-CHA-52 UPC: 764724433703
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Marley, Women's Sunglasses, K546-CHA-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
K546-CHA-52
Brand Name
Kate Young
Collection
Marley
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Brown
Frame color
Beige
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm