SKU: BL2084B-02-51 UPC: 882851404882
(66% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Balmain, Women's Sunglasses, BL2084B-02-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BL2084B-02-51
Brand Name
Balmain
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm