SKU: IB3680X-084-64 UPC: 886895685016
(52% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 6.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Vintage, Men's Sunglasses, IB3680X-084-64
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
IB3680X-084-64
Brand Name
Nike
Collection
Vintage
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
6.0 mm
Detailed frame color
Smoke Grey
Detailed lens color
Silver Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm