SKU: STR330F-0722B-55 UPC: 8052237086359
(82% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Trussardi, Women's Sunglasses, STR330F-0722B-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
STR330F-0722B-55
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm