SKU: VE4454-314-87-55 UPC: 8056262048870
(66% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Fashion, Women's Sunglasses, VE4454-314-87-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VE4454-314-87-55
Brand Name
Versace
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm