SKU: V402550BLT UPC: 751286309713
List Price: 21.600 ISK
促销价 6.000 ISK
(72% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V402550BLT
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
V402550BLT
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm