SKU: K540-TOR-54 UPC: 764724423308
List Price: 30.000 ISK
促销价 4.650 ISK
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Scarlett, Women's Sunglasses, K540-TOR-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
K540-TOR-54
Brand Name
Kate Young
Collection
Scarlett
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm