SKU: D20052-S-EX4-59 UPC: 716736748559
(77% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Dsquared2, Women's Sunglasses, D20052-S-EX4-59
SKU
D20052-S-EX4-59
Brand Name
Dsquared2
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Brown Horn
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm