SKU: RNB7042-KB7-48 UPC: 716736427355
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7042-KB7-48
SKU
RNB7042-KB7-48
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm