SKU: FT0867-28G63 UPC: 889214244260
(25% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Fashion, Women's Sunglasses, FT0867-28G63
SKU
FT0867-28G63
Brand Name
Tom Ford
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Shiny Rose Gold
Detailed lens color
Brown Mirror
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
63.0 mm