SKU: VTU5125103BQ UPC: 751286360554
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU5125103BQ
SKU
VTU5125103BQ
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Straited Brown
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
51.0 mm