SKU: VTU520530722 UPC: 751286365467
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU520530722
SKU
VTU520530722
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Dark Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm