SKU: UAINTENSITY-HYM-59 UPC: 716736439655
(78% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Women's Sunglasses, UAINTENSITY-HYM-59
SKU
UAINTENSITY-HYM-59
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
White Grey
Detailed lens color
Purple
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm