SKU: AA3C79200
(66% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Movement: Quartz
  • Case Width: 39.0 mm
  • Water Resistance: 30 m (100 feet)
Additional Features
Acqua by Timex, Acqua, Men's Watch, Brass Case, Leather Strap, Quartz, AA3C79200
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
AA3C79200
Brand Name
Acqua by Timex
Collection
Acqua
Band
Band Colour
Brown
Band length
8.0 in
Band Material
Leather
Band type
Strap
Band width
20.0 mm
Clasp
Pin Buckle
Case
Case crystal
Mineral Crystal
Case depth
12.0 mm
Case material
Brass
Case shape
Round
Case width
39.0 mm