SKU: T1294072203101 UPC: 7611608295496 Alias: T129.407.22.031.01
(41% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Please note this item only ships to the United States, Canada and Mexico
Free standard shipping in contiguous United States
  • Movement: Automatic
  • Case Width: 42.0 mm
  • Water Resistance: 50 m (165 feet)
  • Features: Date
Additional Features
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
T1294072203101
Brand Name
Tissot
Collection
Classic
Band
Band Colour
Silver and Gold
Band length
8.0 in
Band Material
Stainless Steel
Band type
Bracelet
Band width
22.0 mm
Clasp
Deployment Clasp
Case
Case back
Exhibition
Case crystal
Sapphire Crystal Scratch Resistant
Case material
Stainless Steel
Case shape
Round
Case width
42.0 mm