SKU: LO799S-847-69 UPC: 886895781206
List Price: KSh26,600.00 KES
促销价 KSh5,600.00 KES
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 69.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO799S-847-69
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LO799S-847-69
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Brick
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
69.0 mm