SKU: DV6952-010-57 UPC: 195870851255
List Price: KSh16,700.00 KES
促销价 KSh5,600.00 KES
(66% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Retro, Unisex Sunglasses, DV6952-010-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
DV6952-010-57
Brand Name
Nike
Collection
Retro
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Oval
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm