SKU: RNB3079-G-LRQ-53 UPC: 197737044831
List Price: KSh31,300.00 KES
促销价 KSh3,500.00 KES
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3079-G-LRQ-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3079-G-LRQ-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Shaded Brown Rose Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm