SKU: SP0012-82D-61 UPC: 889214171702
(79% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Women's Sunglasses, SP0012-82D-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP0012-82D-61
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Violet
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens width
61.0 mm