SKU: SPP097S-53-06Y6 UPC: 198218604032
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Sunglasses, SPP097S-53-06Y6
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SPP097S-53-06Y6
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Red Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens width
53.0 mm