SKU: RNB1046-G-S-1ED-54 UPC: 716736386966
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1046-G-S-1ED-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1046-G-S-1ED-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Green
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens width
54.0 mm