SKU: RNB5021-S-01T-50 UPC: 716736390109
(83% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5021-S-01T-50
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5021-S-01T-50
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Brown
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm