SKU: OR0020-01A-56 UPC: 889214153364
(79% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Women's Sunglasses, OR0020-01A-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR0020-01A-56
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens width
56.0 mm