SKU: VFI186-520700 UPC: 751286358759
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Fila, Women's Opticals, VFI186-520700
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VFI186-520700
Brand Name
Fila
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm