SKU: MIS0009-S-2M2-60 UPC: 716736273808
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0009-S-2M2-60
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MIS0009-S-2M2-60
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm