SKU: BV2245B-2014-54 UPC: 8056597726115
(76% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Bulgari, Fashion, Women's Opticals, BV2245B-2014-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BV2245B-2014-54
Brand Name
Bulgari
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm