SKU: DB7050-BB-807-47 UPC: 716736384719
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 47.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Sunglasses, DB7050-BB-807-47
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
DB7050-BB-807-47
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Blue
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens width
47.0 mm